Nemo
  Rafting
 
 
 
 
RAFTING
 
 
 
HAKKIMIZDA
 
 
 
ALO REZERVASYON
• Ofis  : 0 242 242 45 42
• Gsm : 0 549 549 45 42
 
 
 
FOTOĞRAFLAR
 
 
 
 
Facebook' da
   • Paylaş
   • Gruba Katıl

 
 
Twitter' da
      • Paylaş
      • Takip Et

 
 
 
Copyright © 2008 - 2018 Gezi Antalya
Tüm hakları saklıdır. Sitede yer alan görsel ögeler, fotoğraflar, ve her türlü metin izin almaksızın ya da kaynak göstermeksizin kullanılamaz, kopyalanamaz.

 
 
 
 
BİZ SİZİ ARAYALIM MI ?
Sizi aramamızı ve turlarımız hakkında detaylı bilgi vermemizi talep ediyorsanız lütfen aşağıdaki formu mümkün olduğunca eksiksiz ve geçerli bilgilerle doldurunuz.
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Telefon Numaranız
Arama Saati
Bilgilerin bana ait oldugunu teyit ederim.
 
ANTALYA NEMO RAFTİNG ( Tam Parkur )
Tam parkur rafting + Ekipman + Rehberlik + Açık büfe ızgara öğle yemeği + Sigorta Dahil 29TL' den itibaren *
 
 

Antalya Manavgat Köprülü Kanyon' da hizmet veren Nemo Rafting firması olarak misafirlerimize yüzde yüz müşteri memnuniyeti yaşatmayı ilke edinmiş bir firmayız. Güleryüzlü personelimiz, profesyonel hizmetimiz, güvenli ekipmanımız ve işinin uzmanı rehberlerimiz firmamızı kısa sürede Köprülü Kanyon' un en çok aranan rafting firması haline getirmiştir. Bunun için siz değerli misafirlerimize teşekkürü borç biliriz.

Aşağıda bizim kendi tur programımız ile ilgili detay ve görsel bulabilirsiniz.

TUR PLANI NASILDIR?
- Transferin tarafımızdan yapılması halinde , misafirler belirlediğimiz alınış noktasından alınırlar.
- Araçlar saat 11:00 - 11:15 sularında KÖPRÜLÜ KANYON ' daki tesisimize ulaşırlar.
- Tesisimizde misafirlere rafting sporunun incelikleri , dikkat etmeleri gereken konular ve malzemelerin kullanılması ile ilgili bilgiler uygulamalı olarak anlatılır.

- Rafting sporuna hazırlanan misafirlerin başlama noktasına transferi yapılır.
- Misafirler raftinge başlamadan önce  BÜĞRÜM  KÖPRÜ '  de  mola  verirler.  Tarih  ve  doğanın  kucaklaştığı   bölgede   sporcular  berrak  suda  gönüllerince  yüzerler, kanyondan atlarlar, artistik fotoğraf pozları verirler.

- Kısa kanyon turundan sonra misafirler başlangıç noktasına kısa birdoğa yürüyüşü yaparlar ve nehrin başındaki botlarımıza ulaşırlar.
- Saat 11:45 civarı botlarlara raftinge başlayan misafirler tur esnasında sadece rafting yapmakla kalmaz, ağaçtan atlama aktiviteleri, eğlence molaları, yüzme molaları vs. molalar vererek turu renklendirirler.
- Saat 14:45 civarı bitiş noktasına gelen misafirler yorgunluklarını atmak için biraz dinlenirler ve öğle yemeğine geçerler. Yemekten sonra tüm misafirlerimiz hazır olduğunda o grubun yatığı Rafting Turu' nun videosu televizyona koyulur ve misafirler videoyu seyrederler. Dilerlerse bu videoyu satın alabilirler.

- Ayrıca tüm tur esnasında miafirlerin fotoğrafları ve videoları çekilir. Fotoğraflar ve özel animasyonlarla işlenmiş video bitiş noktasındaki restoranımızda misafirlerimizin seyrine sunulur. Dileyen misafirlerimiz bu fotoğraflardan veya videodan satın alabilirler.
- Video ve fotoğraf seyirinden sonra misafirlerimiz klimalı araçlarla alındıkları noktaya bırakılmak üzere yola çıkarlar.

 

TUR  PARKURU  :
Parkur  14  kilometrelik  nehir  şeridinde  uluslararası  standartlara  göre  1 ve 2  zorluk  dereceli  rapitlerden  oluşmaktadır . Start  tarihi  roma  köprüsünün  hemen  yanında  olup,  bitiş  noktası  Beşkonak 'ı 2  kilometre  geçtikten  sonradır.

FİYATIMIZA  DAHİL  OLAN  HİZMETLER :

  • Klimalı araçlarla gidiş - dönüş transferleri.
  • Tam parkur rafting turu.
  • Standart rafting ekipmanları.
  • Profesyonel rehberlik.
  • Açık  büfe  öğle  yemeği .( Izgara tavuk, pilav çeşitleri, salata çeşitleri ve mevsim meyvesi bulunmaktadır. İçecekler fiyata dahil değildir.)
  • Tüm misafirlerimiz transfer süresince ferdi koltuk sigortası ile ; Rafting süresince de ferdi kaza sigortası ile sigortalıdır.

BİLMENİZ GEREKENLER :

Nasıl Rezervasyon Yaptırabilirsiniz ?

Öncelikle ; Antalya Gezi Sitesi - GeziAntalya.com olarak bir kişi de olsanız, 150-200 kişilik grup da olsanız Kemer' den Alanya' ya, Antalya ve civar ilçelerinden hiç bir ekstra ücret talep edilmeden dilediğiniz gün lüks transfer araçlarımızla alınıp turlarımıza dahil olabileceğinizi bilmenizi isteriz.

Rezervasyon yapmak için iki seçeneğiniz mevcuttur. Birincisi aşağıdaki "Online Rezervasyon" butonuna tıklayıp açılan sayfadaki formu doldurabilirsiniz. Bilgileriniz bize ulaşır ulaşmaz yetkili arkadaşlarımız size belirttiğiniz telefon numarsından ulaşıp rezervasyon teyidi yapacaklardır. Katılmak istediğiniz tarihten bir gün öncesi transfer listelerimiz belirlendikten sonra size telefon açılıp alınış saatiniz size söylenecektir.

İkincisi seçeneğiniz ise dilediğiniz zamanda 0242 311 48 45 numaralı ofis telefonlarımızdan veya 0532 604 00 92 numaralı GSM numaramızdan bizi aramak. Yetkili arkadaşlar gerekli bilgi ve rezervasyon girişini yapacakalardır.

Ödemeyi Nasıl Yapabilirsiniz ?

Ödeme konusunda katı kurallarımız yoktur. Dilerseniz aktiviteye katıldığınız gün rehberlerimize elden teslim edebilirsiniz. Dilerseniz vereceğimiz banka hesap numaralarına havale / EFT yapabilirsiniz.

Not : Denize gidermiş gibi turumuza gelebilirsiniz. Yanınıza mayo, havlu, yedek kıyafet, rahat ayakkabı veya sandalet, güneş kremi almanızda fayda var. Dilerseniz bizim tesisimizden plastik ayakkabı kiralayabilirsiniz.

Transfere Dahil Bölgeler: Antalya Merkez, Manavgat, Alanya, Serik, Kemer, Side, Belek.... Diğer bölgeler için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

* ile belirtilmiş fiyat transfer hariç, 10 kişi ve üzeri grup fiyatıdır. Transfer talep edilmesi durumunda fiyat küçük bir miktar artmaktadır.

 
Biliyor muydunuz ?
Bir kişi bile olsanız dilediğiniz gün dilediğiniz yerden alınır tura dahil edilirsiniz.
 

Antalya Gezi Sitesi - GeziAntalya.com olarak bir kişi de olsanız, 150-200 kişilik grup da olsanız Kemer' den Alanya' ya, Antalya ve civar ilçelerinden hiç bir ekstra ücret talep edilmeden dilediğiniz gün lüks transfer araçlarımızla alınıp turlarımıza dahil olurabileceğinizi bilmenizi isteriz.

Dilerseniz 2 kişilik kano dilerseniz 6-8 kişilik botlarda gönlünüzce Rafting sporunun keyfini sürer, eğlence ve macerayı bir arada yaşarsınız.

 
TRT Bizi Seçti !
TRT Televizyonu yayınladığı programda GeziAntalya ayrıcalığını seçti.
 

TRT Televizyon kanallarında yayınlanan, sunuculuğunu Sevcan Orhon' un yaptığı bir eğlence programı için; sunucu , program yapımcıları ve bazı TRT çalışanları GeziAntalya.com - Antalya-Rafting.net ayrıcalığı ile Rafting macerası yaşadılar. Antalya' da Rafting sporu hakkında eğlenceli ve bilgilendirici çekimleri yapıldığı, birebir tur görüntülerinin verildiği programdan bazı görüntüleri hiçbir oynama veya düzeltme yapmadan huzurlarınıza sunuyoruz.

Onlar bize teşekkür etti; biz de onlara teşekkür ediyoruz.